Založenie občianskeho združenia za 116 € * 132 €

Nestrácajte čas a peniaze, založte si občianske združenie online! Zabezpečíme vám potrebné dokumenty na založenie občianskeho združenia. Celú komunikáciu s úradmi a administratívu vybavíme profesionálne za vás.

Chcem si založiť združenie
Pohodlne iba za 116€
Viac informácií
Miroslav Koleník
Národné kariérne centrum
Občianské združenie
Spokojný
zákazník

Ako to funguje

1

Vytvorenie objednávky

Kliknite na zelené tlačítko nižšie "Chcem si založiť občianske združenie". Dostanete sa k formuláru, v ktorom si určíte názov združenia, ciele a ostatné základné informácie. Vytvorenie objednávky trvá iba niekoľko minút.
2

Zaslanie dokumentov

Po vytvorení objednávky vám zašleme vypracované dokumenty potrebné pre založenie občianskeho združenia, a to vzorové a praxou overené stanovy združenia, návrh na registráciu a splnomocnenie. Vy si ich môžete vytlačiť a podpísané nám ich zaslať poštou alebo priniesť osobne do našej kancelárie.
3

Platba

Vyberiete si spôsob platby online - už žiadne kolky! Po spárovaní vašej objednávky s úhradou zabezpečíme registráciu občianskeho združenia na Ministerstve vnútra SR.
4

Registrácia

Ministerstvo má na registráciu 15 dní. IČO sa prideľuje automaticky. Potvrdenie o registrácii vám zašleme poštou na vami zvolenú adresu. V období pred koncom roka a po jeho začatí však môže registrácia nezriedka trvať mesiac, prípadne viac.

Koľko zaplatím za občianské združenie?

Založenie občianskeho združenia
116 €132 €
Cena je konečná a zahŕňa aj registračný poplatok

Výhody založenia občianskeho združenia online

občianských združení vzniklo cez portal firmaren.sk
Chcem si založiť združenie
Pohodlne a iba za 116 €